Jak to działa

Cieszy mnie to, że chcesz się dowiedzieć, jak działa ta przydatna platforma!

Jej zadaniem jest usystematyzowanie i ułatwienie kontaktu pomiędzy Klientami, a różnego rodzaju wykonawcami usług Content Marketingowych, szczególnie kiedy chodzi o większe lub bardziej skomplikowane zlecenia. Zaczyna się prosto, czyli od założenia konta odpowiedniego typu.

 

Takie są możliwości i uprawnienia każdego z nich:

– KLIENT: może składać, przyjmować oraz płacić za zamówienia i projekty

– BLOGER: jest w stanie obserwować wszystkie zamówienia blogerskie złożone przez Klientów i wysyłać swoje oferty na nie. Po akceptacji, to jego zadaniem jest wywiązanie się ze złożonych obietnic. Nikt inny za niego tego nie zrobi.

– WYDAWCA: Ten typ konta reprezentuje administratora strony gotowego przyjąć oferty publikacji treści na niej za stosowną opłatą. Konta używa, aby przyjmować, negocjować zlecenia oraz pobierać za nie opłaty.

– AUTOR: To konto służy osobom literacko uzdolnionym, które po przydzieleniu do danego zlecenia, zamieniają oczekiwania Klienta na gotowe realizacje. TO właśnie te Autorzy wykonują ogromną część pracy przy tworzeniu tekstów, chociaż pod czujnym okiem Naszych pracowników.

– KOREKTOR: Ja sama nazwa mówi, te wybitne jednostki dokładnie i rzetelnie analizują gotowe realizacje, aby zapewnić wysoki poziom jakości treści powstałych na naszej platformie. Oczywiście, podejmą się tego zadania jedynie w przypadku, kiedy Klient dopłacił za taką usługę!

 

Wszelkie zamówienia składane przez nasz system należą do konkretnych projektów tworzonych przez Klientów, dlatego można łatwo je sortować i przeglądać.

 

A co z pieniędzmi? Tutaj sprawa jest dość prosta i przejrzysta: Klient wpłaca na konto naszej firmy środki, które chce przeznaczyć na realizacje i projekty na naszej platformie. Przy ostatecznej akceptacji i przyjęciu jakiegokolwiek zlecenia, wcześniej ustalona ich ilość znika z jego konta i pojawia się na kontach Wykonawców. Jeśli zaś dowolny Wykonawca zechce wypłacić ze swojego konta swoje zarobki, nasz system pozwoli mu to zrobić łatwo i szybko poprzez wygenerowanie odpowiedniego rachunku.